Варіанти, схеми укладання тротуарної бруківки


Вам необхідно вибрати схему укладання тротуарної бруківки, і Ви вирішили зайти до нас? Тоді Ви прийшли за адресою. Напевно замислювалися про розташування елементів мощення і колірному рішенні, а тепер Ви можете заздалегідь розрахувати кількість бруківки того чи іншого кольору, кошторис витрат на придбання і укладання плитки. Спочатку відповімо на питання: «Чому саме бруківка вигідна в мощенні доріжок і майданчиків?».

З давніх-давен люди стали мостити дороги, піклуватися про те, щоб дорожнє покриття було надійним і довговічним. Невеликі булижники однакового розміру - такою була перша бруківка, але одночасно це були унікальні елементи мощення, так як вони природного походження. Дороги головного призначення, проїжджі частини в містах викладали такою бруківкою. Згодом технології розвивалися, транспорт удосконалювався, вимоги до доріг також підвищувалися: асфальт витіснив кам'яне мощення. Все частіше тротуари і пішохідні доріжки стали укладати асфальтом. Сьогодні тренди такі, що люди знову віддають перевагу натуральним матеріалам, екологічно безпечні і естетично привабливі. До таких відноситься тротуарна плитка. Виробляється плитка у величезній кількості форм, розмаїтті кольорів і текстур, тому вимогливий споживач зможе зробити свій вибір.

Створювати ексклюзивні покриття і користуватися доріжками багато років дозволяє дизайн тротуарної плитки Baufest. Прямокутник або цеглинка - найкраща форма тротуарної плитки. Чому? Все просто: саме з плитки прямокутної форми можна скласти величезну кількість варіантів укладання тротуарної плитки (фото і розрахунки кількості бруківки можете подивитися в розділі корисної інформації), схем, візерунків, що допоможе Вам перетворити сад в комфортну зону відпочинку.Схема укладання тротуарної плитки Шахматка


Легко дотримати необхідне зчеплення при укладанні тротуарної бруківки за рахунок її прямокутної форми. Є простий спосіб укладати бруківку: одна плитка повинна наполовину заходити на іншу. Цей спосіб дозволяє укладати цеглинки бруківки по самим різним схемам: в шаховому порядку, ялинка, зигзаг, плетінка, ромби, різні складні візерунки. Ви отримаєте велику кількість варіантів укладання бруківки, поєднуючи різні кольори. Ми пропонуємо Вашій увазі 50 схем, але кількість візерунків значно більше.

Ви вже визначилися з вибором матеріалів для укладання доріжок і майданчиків на ділянці, заміряли площа поверхні, вивчили досить інформації про вибір тротуарної плитки. Тепер залишилося вибрати колір, візерунок, кількість бруківки. Скільки бруківки необхідно для обраного Вами варіанту розкладки? Для Вас ми пропонуємо таблицю, в ній зібрані дані про варіанти розкладки бруківки і кількості використовуваних кольорів на 1 кв. м в зразках. Можливо, для дизайну своєї ділянки Ви виберете варіант укладання з готових рішень, а, може бути, отримана інформація підштовхне Вас до створення красивого і ексклюзивного малюнка бруківки. Приступимо до творчості разом?50 варіантів укладання бруківкиЯк бачите, є величезна кількість варіантів укладання тротуарної бруківки. Все залежить від Ваших бажань і польоту фантазії. Читайте, також, поради з укладання і догляду за тротуарною плиткою на нашому сайті, щоб Ваша плитка завжди залишалася найкращою і прослужила Вам довго.