О Компании Baufest
У 2018 році відбулося відкриття нового заводу - BAUFEST в м.Одеса.
Спеціалізація нового підприємства - виробництво дрібноштучних бетонних виробів: тротуарна плитка, бордюрний камінь, фігурний камінь для мощення доріг, елементи зміцнення укосів, методом вібропресування.

Технологічне обладнання для заводу придбано у провідної німецької компанії HESS GROUP і TopWerk Group. Серцем нової виробничої лінії є Бетоноформовочні машина HESS, виготовлена ​​на головному виробництві в Німеччині. Новітня розробка лідера світового ринку оснащена високопродуктивною автоматичною системою управління, що дозволяє випускати бетонні вироби найвищої якості і з високою точністю. Причому ключові досягнення європейських виробників адаптовані під українські нормативні вимоги. На заводі цілодобово функціонує власна атестована лабораторія з новітнім обладнанням і командою кваліфікованих фахівців. Також лабораторія веде дослідження з удосконалення продукції. Вимірюють і контролюють буквально все: склад сировини, вологість, температуру і багато іншого. Заміри, проби, зразки беруться на кожному виробничому етапі. Вся продукція сертифікована.

Виробнича потужність BAUFEST - понад 600 тис. Кв.м тротуарної плитки в рік. Виробництво методом подвійного вибропрессования. Сучасні методи контролю процесу виробництва. Застосування інноваційних технологій. Власна залізнична гілка для інертних матеріалів. Матеріали, використовувані на заводі, відповідають найвищим вимогам: промиті і фракціоновані піски, високомарочних сірі і білі цементи і т.д. При фарбуванні вибропрессованная тротуарна плитка зберігає насиченість кольору весь свій термін (більше 30 років) .Ще одне інноваційне рішення, представлене BAUFEST, - технологія ColorMix. Вона дозволяє надати тротуарній плитці всілякі кольори і створювати різні імітації поєднання кольору. Це дасть можливість відійти від звичного і класичного зовнішнього вигляду плитки, створюючи неповторний вигляд окремих приватних будинків і цілим містам. Сьогодні в асортименті компанії більше 20 колірних позицій, більшість з яких індивідуальні і не мають аналогів.

До всієї продукції додається паспорт якості і сертифікат відповідності; Висока міцність, морозостійкість, вологостійкість, відмінні експлуатаційні характеристики виробів за рахунок використання у виробництві дрібнозернистого бетону.

Керуючись нашими цінностями, ми вибрали шлях постійного розширення асортименту та вдосконалення якості нашої продукції. Зусилля колективу BAUFEST спрямовані на створення найбільш повного асортиментного пропозиції, яке дозволить нашим покупцям створювати благоустрій найвищого європейського рівня. Постійна робота над удосконаленням технології виробництва спрямована на отримання продукції з ще більш поліпшеними якісними характеристиками, як в естетичному плані, так і в плані довговічності.